• The Jugglers MSE 1 BASKETBALL zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ligthart, JeroenTechnische stafCoach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Binnenmars, SvenTeamspeler
    Brug, Age van derTeamspeler
    Ende, Dennis van 'tTeamspeler
    Engbers, WouterTeamspeler
    Laun, RobertTeamspeler
    Maas, EdwinTeamspeler
    Mosman, RobTeamspeler
    Nobel, Frank deTeamspeler
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    22 feb. 16:30The Jugglers MSE 1 * - BV Wyba MSE 2Deppenbroek
    7 mrt. 20:00Red Giants MSE 1 - The Jugglers MSE 1 *Sporthal Ezinge
    14 mrt. 18:30The Jugglers MSE 1 * - Amical MSE 1Deppenbroek
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    8 feb.The Jugglers MSE 1 * - Ceres MSE 190 - 79
    15 feb.WSV MSE 1 - The Jugglers MSE 1 *78 - 51
  • Poulestanden The Jugglers MSE 1 * (MSEA Mannen Senioren Afdeling)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhem Eagles MSE 11816021548121833032
    2BV Orca's MSE 1171106123311676622
    3Amical MSE 1171106122011952522
    4The Jugglers MSE 1 *181107133913132622
    5Ceres MSE 1179081251109915218
    6WSV MSE 117908124511628318
    7Trajanum MSE 21680810321100-6816
    8BV Wyba MSE 217809111511041116
    9Red Giants MSE 117701011061130-2414
    10Tower Jumpers MSE 11460810641112-4812
    11G.S. Stars MSE 1 *17601111541239-8512
    12Basketiers '71 MSE 117501210651284-21910
    13The Valley Bucketeers MSE 11620149891238-2494