• Wedstrijdschema

  • Competitieprogramma

    DE TEAMS DIE ZATERDAGS IN DE DEPPENBROEKHAL DE EERSTE WEDSTRIJDEN SPELEN, DIENEN ER ZELF VOOR TE ZORGEN DAT DE BANKEN, TAFELS, STOELEN EN KLOKKEN WORDEN KLAARGEZET!!!

    Boetesysteem bij niet opkomen van scheidsrechters en scorers!!

     

    Tussentijdse wijzigingen in het programma kun je zien in je Sportlink app en op onze site en worden aan de aanvoerder/coach van je team doorgegeven. In de week ervoor krijg je van Carin een herinnering per mail. Voor alle duidelijkheid: 

     

    *    kun je niet fluiten/scoren, dan ben je verplicht zelf een vervanger te regelen: geef de naam door aan Carin Maas.

    *    lukt dat niet, bel dan, minimaal 2x24 uur vóór de wedstrijd, Carin Maas, tel. 06-15867834, op werkdagen van 17.00  tot 21.00 uur.

    *    voor het wegblijven wordt altijd een boetevan € 7 opgelegd. Indien er niet afgebeld is wordt de boete verhoogd met € 3, dus in totaal €10 boete voor het zonder bericht niet opkomen. Bij herhaling wordt de boete verhoogd met € 10,- en volgt er een wedstrijd schorsing. Bij de derde keer niet opkomen dagen wordt de boete verhoogd met € 20,- en volgen er twee wedstrijden schorsing enz.

    *    na drie keer niet op komen dagen volgt een gesprek met het bestuur ter bepaling van verdere maatregelen.

    *    voor het spontaan ter plekke overnemen van het fluiten/scoren wordt een vergoeding van € 5 gegeven.

    *    15 minuten vóór het begin van de wedstrijd moet je aanwezig zijn. Te laat betekent € 5 boete.                                                                      Bestuur The Jugglers

     

    Datum/Plaats

    Tijd

    Team

     

     

    Veld

    Scheidsrechters

    Scorers

    Vrijdag 15-11-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Vriezenveen/De Stamper

    19.00

    V16

    Peatminers 1

    Jugglers 1

    1

     

     

    Elburg/’t Huiken

    19.00

    M16

    GS Stars 1

    Jugglers 1

    3

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 16-11-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    X14

    Jugglers 1

    Landstede 3

    1

    R. Mosman – L. Meijers

    L. Jopp – O. Yasar

    KANTINE

     

    X12

    Jugglers 1

    Uitsmijters 1

    3

    M. Ticheler – C. Maas

    N. Oomen – K. Erdem

    14.00-16.15: Ingrid

    16.30

    MS1

    Jugglers 1

    Basketiers 1

    C

     T.C. Stijger - R. d Ceuninck v Capelle- L. Egers

    Marjan/Henk/ Carin

    16.15-18.15: M22

    18.30

    M22

    Jugglers 1

    Batouwe 1

    C

     R.W. Mak - M. Reimerink

    Ingrid/Jacques/Carin

    18.15-einde: MS1

     

     

     

     

     

     

     

    Hardenberg/De Slag

    11.00

    X12

    Sec.Dribble 1

    Jugglers 3

    1

     

     

    Hengelo/Hasseleres

    14.15

    X12

    Tw.Buzzards1

    Jugglers 2

    2

     

     

    Olst/De Hooiberg

    13.45

    M18

    Olstars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

    Vriezenveen/Stamper

    14.30

    M16

    Peatminers 1

    Jugglers 2

    1

     

     

    Rijssen/Reggehal

    20.45

    MS2

    Risne Stars 1

    Jugglers 2

    1

     

     

    Vrijdag 22-11-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Rijssen/Reggehal

    19.00

    X14

    Risne Stars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 23-11-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    12.30

    X12

    Jugglers 2

    Valley Bucks1

    1

    E. Boerhof – M. Wildeman

    R. Scorea – O. Yasar

     

     

    X12

    Jugglers 3

    Risne Stars 2

    2

    F. v Huizen – S.J.Vollenbroek

    D. Daal – P. Overmeer

    KANTINE

     

    X12

    Jugglers 1

    Tw.Buzzards1

    3

    T. vd Velde – G. Janssen

    K. Braun – T. v Rongen

    Coördinator:  Chris

    14.30

    X14

    Jugglers 2

    Tw.Buzzards2

    1

    K. Dijs – J. Oomen 

    T. Aalbers - F. vd. Brandt

    12.00-14.15: Ank/Hermine

     

    M16

    Jugglers 1

    SV Twello 1

    3

    C. Klaas – T. Nijboer

    E. Erdem - S. Fris

    14.15-16.15: V16+ouder

    16.30

    V16

    Jugglers 1

    BV Wyba 18.1

    1

    T. Bijker – W. Goinga

    J. Fleming – S. Robers

    16.15-18.15:Wil Janssen

     

    M18

    Jugglers 1

    Amical 1

    3

    J. Wams – T. Bakker

    L. Jopp - T. vd Haar

    18.15-20.15: M22

    18.30

    M16

    Jugglers 2

    SVZW 1

    1

    B. Pots – L. Koopman 

    K. Erdem - J. v Rongen

    20.15-einde: MS2

     

    MS2

    Jugglers 2

    Tw.Buzzards2

    3

    A. d Breeijen - T. Molenkamp

    E. Maas – K. Maas

     

    20.30

    M22

    Jugglers 1

    Akrides 1

    C

    P. Dat - M. Reimerink

    Ingrid/Arie/Carin

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 29-11-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Elburg/’t Huiken

    20.00

    MS1

    GS Stars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 6-12-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Nijverdal/Het Ravijn

    19.00

    M16

    Valley Bucks1

    Jugglers 2

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 7-12-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede-Deppenbroek

    14.30

    V16

    Jugglers 1

    VUAS 18.1

    1

    F. de Nobel – B. Reuvekamp

    K. Kastermans – R. Saridjan

    KANTINE 

    16.30

    MS1

    Jugglers 1

    Trajanum 2

    1

    T.C. Stijger - L. Egers

    Henk/Marjan/Carin

    14.00-16.15: MS1

     

     

     

     

     

     

     

    16.15-einde: Ingrid 

     

     

     

     

     

     

     

    Almelo/IISPA hal

    09.00

    X12

    Uitsmijters 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

    15.15

    MS2

    Uitsmijters 3

    Jugglers 2

    2

     

     

    Hengelo/Hasseleres

    12.30

    X12

    Tw.Buzzards1

    Jugglers 2

    3

     

     

    Bemmel/De Schaapskooi

    12.45

    M22

    Batouwe 1

    Jugglers 1

    2

     

     

    Zwolle/sp.hal Landstede

    13.00

    X14

    Landstede 3

    Jugglers 1

    1

     

     

    Arnhem/de Omnibus

    14.00

    M16

    Arn.Eagles 1

    Jugglers 1

    3

     

     

    Olst/De Hooiberg

    16.00

    M18

    Olstars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

    Wierden/’n Dikken

    18.45

    X12

    SVZW 1

    Jugglers 3

    1

     

     

    Rijssen/Reggehal

    19.00

    X14

    Risne Stars 2

    Jugglers 2

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 13-12-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Nijverdal/Het Ravijn

    19.00

    M18

    Valley Bucks 1

    Jugglers 1

    1

     

     

    Rijssen/Reggehal

    19.00

    X12

    Risne Stars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 14-12-2019

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    X12

    Jugglers 3

    Amical 1

    3

    I. Rempkens – T. Dijs

    R. Agterhuis – R. Kötter

     

     

    M16

    Jugglers 2

    WSV 1

    2

    T. Nijboer – K. Dijs

    F. Hommels – K. Snailham

    KANTINE

     

    X14

    Jugglers 2

    Uitsmijters 2

    1

    J. Homrighausen – P. Zijlstra

    S. Veendijk – C. Kouakou

    14.00-16.15:Ingrid+EllisH

    16.30

    MS2

    Jugglers 2

    Uitsmijters 2

    1

    D. v’t Ende – S. Binnenmars

    T. v. Rongen – E. Bek

    16.15-18.15:W+M Pasman

     

    X14

    Jugglers 1

    Valley Bucks1

    3

    W. Engbers – F. v Huizen

    R. Scorea – T. Spreen

    18.15-eind: MS2

    18.30

    M16

    Jugglers 1

    Landstede 1

    1

    T. Bijker – T. Fischer

    K. Hoogenberg – E. Pater

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vriezenveen/De Stamper

    10.45

    X12

    Peatminers 2

    Jugglers 2

    1

     

     

    Leeuwarden/Kalverdijkje

    14.30

    M22

    Leeuwarden

    Jugglers 1

    C

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 11-1-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    X14

    Jugglers 2

    Sec.Dribble 1

    1

    L. Koopman – M. Wildeman

    O. Yilmazturk – J. Fleming

     

     

    X12

    Jugglers 3

    Uitsmijters 2

    2

    G. Janssen – M. Daftari

    K. Braun – O- Yasar

    KANTINE: coörd. Arie

     

    MS2

    Jugglers 2

    Amical 2

    3

    A. vd Brug – R. Mosman

    A. Aksakal – S. Robers

    14.00-16.15: M.Groen/Ellis

    16.30

    M16

    Jugglers 2

    Peatminers 1

    1

    B. Reuvekamp – L. Meijers

    M. Karaagacli – E. Erdem

    16.15-18.15:V16+ouder

     

    M16

    Jugglers 1

    GS Stars 1

    3

    J. Wams – M. Ticheler 

    E. Maas – C. Maas

    18.15-einde:Jos-Annet

    18.30

    V16

    Jugglers 1

    Peatminers 1

    1

    C. Klaas – W. Goinga

    T. v Rongen – D. Daal

     

     

    MS1

    Jugglers 1

    Arn.Eagles 1

    3

     

    Henk/Marjan/Carin

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 17-1-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Urk/Vlechttuinen

    21.00

    MS1

    Orca’s 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 18-1-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    V16

    Jugglers 1

    VUAS V18.1

    1

    T. Molenkamp – B. Pots

    W. Oomen – ouder VU16

    KANTINE

     

    X12

    Jugglers 1

    Jugglers 2

    3

    S. J. Vollenbroek – L. vd Linde 

    Ouders U12.1 – U12.2

    14.00-16.15: M22

    16.30

    M22

    Jugglers 1

    Crackerjacks

    C

     

    Carin/Arie/Ingrid

    16.15-einde: tr.gr. DS1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Tubbergen/de Vlaskoel

    11.45

    X14

    J.Jumpers 1

    Jugglers 2

    2

     

     

    Apeldoorn/WSV sp.hal

    12.00

    X14

    WSV 2

    Jugglers 1

    2

     

     

    Arnhem/De Omnibus

    12.15

    M16

    Arn.Eagles 1

    Jugglers 1

    3

     

     

    Hengelo/Hasseleres

    14.15

    M18

    Tw.Buzzards2

    Jugglers 1

    3

     

     

    Nijverdal/Het Ravijn

    19.00

    M16

    Valley Bucks 1

    Jugglers 2

    1

     

     

    Enschede/UT sp.hal A1

    21.00

    MS2

    Arriba 2

    Jugglers 2

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 24-1-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Zwolle/sp.hal Landstede

    19.00

    V16

    LandstedeV18

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 25-1-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    12.30

    X12

    Jugglers 2

    Uitsmijters 1

    1

    K. Dijs – I. Rempkens

    E. Boerhof – Ouder U12.2

     

     

    X12

    Jugglers 3

    Valley Bucks2

    3

    T. Dijs – P. Zijlstra  

    Ouders U12.3

    KANTINE

    14.30

    X14

    Jugglers 1

    Tw.Buzzards1

    1

    F. de Nobel – W. Engbers

    N. Oomen – K. Snailham

    12.00-14.15: MS2

     

    MS2

    Jugglers 2

    Hanze Stars 1

    3

    J. Ligthart – A. Kloeze

    C. Maas – R. Muller

    14.15-16.15: Ank/Hermine

    16.30

    MS1

    Jugglers 1

    Valley Bucks1

    1

     

    Carin/Henk/Marjan

    16.15-18.15: M18+ouder

     

    X14

    Jugglers 2

    Tonego 1 

    3

    T. Bakker – T. Nijboer

    L. Jopp – K. Hoogenberg

    18.15-einde: MS1

    18.30

    M18

    Jugglers 1

    Uitsmijters 1

    1

    S. Binnenmars – M. Ticheler

    E. Maas – C. Maas

     

     

    M16

    Jugglers 1

    Ceres 1

    3

    D. v ’t Ende – L. Meijers

    F. Hommels – S. Veendijk

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vriezenveen/de Stamper

    10.45

    X12

    Peatminers 2

    Jugglers 1

    2

     

     

    Hengelo/Hasseleres

    14.00

    M16

    Tw.Buzzards1

    Jugglers 2

    1

     

     

    Amsterdam/Calandhal 1

    16.00

    M22

    Harlemlakers2

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 1-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    X12

    Jugglers 1

    Valley Bucks1

    1

    T. Nijboer – J. Oomen

    T. Aalbers – F. vd Brandt

     

     

    X14

    Jugglers 2

    Picker Reds 1

    2

    J. Homrighausen – T. vd Velde

    K. Maas – L Oomens

    KANTINE coörd. Libbe

     

    X12

    Jugglers 2

    Peatminers 1

    3

    W. Goinga – F. v Huizen

    F. vd Molen – L. Geurs

    14.00-16.15: M.Groen+Ellis

    16.30

    M18

    Jugglers 1

    Peatminers 1

    1

    L. Koopman – M. Wildeman

    E. Erdem – K. Erdem

    16.15-18.15: M22

     

    MS2

    Jugglers 2

    WSV 2

    3

    T. Molenkamp – G. Janssen

    C. Maas – T.vd Haar

    18.15-einde: MS2

    18.30

    M22

    Jugglers 1

    BV Arrows 1

    C

     

    Carin/Ingrid/Jacques

     

     

     

     

     

     

     

     

    Almelo/IISPA hal

    13.00

    X14

    Uitsmijters 1

    Jugglers 1

    2

     

     

    Hengelo/Hasseleres

    14.00

    X12

    Tw.Buzzards3

    Jugglers 3

    3

     

     

    Barneveld/Oosterboshal

    20.00

    MS1

    Tower Jump.1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 7-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Diekmanhal

    19.15

    X14

    Amical 1

    Jugglers 2

    3

     

     

     

     

    V16

    Amical 1

    Jugglers 1

    1

     

     

    Rijssen/Reggehal

    19.00

    X12

    Risne Stars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 8-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    14.30

    X14

    Jugglers 1

    Valley Bucks1

    1

    A.vd Brug – R. Mosman

    C. Kouakou – M. Karaagacli

     

     

    X12

    Jugglers 3

    J.Jumpers 1

    2

    L. Meijers – B. Reuvekamp

    Ouders U12.3

    KANTINE

     

    M16

    Jugglers 1

    Landstede 1

    3

    J. Lighart – J. Wams

    F. Hommels – S. Veendijk

    14.00-16.15: MS1

    16.30

    M16

    Jugglers 2

    WSV 1

    1

    Nog onbekend!!

    Nog onbekend!!

    16.15-einde: Ingrid

     

    MS1

    Jugglers 1

    Ceres 1

    3

     

    Carin/Henk/Marjan

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vriezenveen/de Stamper

    11.00

    X12

    Peatminers 2

    Jugglers 2

    2

     

     

    Leeuwarden/Kalverdijkje

    16.30

    M22

    Leeuwarden1

    Jugglers 1

    Cc

     

     

    Deventer/De Kroon

    18.00

    MS2

    BV Isala 1

    Jugglers 2

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 14-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Rijssen/Reggehal

    19.00

    X14

    Risne Stars 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 15-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    12.30

    X12

    Jugglers 3

    Kikkers 1

    1

    S.J. Vollenbroek – L. vd Linde

    R. Spreen – T. Spreen

     

     

    X12

    Jugglers 2

    Valley Bucks1

    2

    G. Janssen – M. Daftari

    K. Kastermans – R. Saridjan

    KANTINE coörd. Chris

     

    X12

    Jugglers 1

    Tw.Buzzards1

    3

    M. Wildeman – O. Yilmazturk

    A. Aksakal – Y. Kabatas

    12.00-14.15: M18+ouder

    14.30

    M16

    Jugglers 2

    SVZW 1

    1

    T. Fischer – W. Goinga

    K. Hoogenberg – E. Pater

    14.15-16.15: MS2

     

    M18

    Jugglers 1

    Amical 1

    3

    A. Kloeze – S. Binnenmars

    E. Maas – C. Maas

    16.15-18.15: V16+ouder

    16.30

    X14

    Jugglers 2

    BV Isala 2

    1

    I. Rempkens – F. v Huizen

    D. Daal – P. Overmeer

    18.15-20.15: M22

     

    MS2

    Jugglers 2

    Peatminers1

    3

    A.den Breeijen – T. Molenkamp

    R. Scorea – O. Yasar

    20.15-einde: Wil Janssen

    18.30

    M16

    Jugglers 1

    SV Twello 1

    1

    T. Bijker – C. Klaas

    C. Maas – R. Kötter

     

     

    V16

    Jugglers 1

    BV Wyba 18.1

    3

    T. Nijboer – T. Bakker

    W. Oomen – R. Muller

     

    20.30

    M22

    Jugglers 1

    Akrides 1

    C

     

    Carin/Arie/Hermine

     

     

     

     

     

     

     

     

    Apeldoorn/WSV sporthal

    19.00

    MS1

    WSV 1

    Jugglers 1

    1

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Zaterdag 22-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Deppenbroek

    16.30

    X14

    Jugglers 1

    Peatminers 2

    1

    K. Dijs – T. Dijs

    S. Veendijk – F. Hommels

    KANTINE

     

    MS1

    Jugglers 1

    BV Wyba 2

    3

     

    Carin/Henk/Marjan

    16.00-einde: Ingrid

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Nijverdal/Het Ravijn

    18.00

    M18

    Valley Bucks1

    Jugglers 1

    2

     

     

     

     

     

     

     

     

     

     

    Vrijdag 28-2-2020

     

     

     

     

     

     

     

    Enschede/Diekmanhal

    19.15

    V16

    Amical 1

    Jugglers 1

    3